Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczniemy jego realizację, o której postępie będziesz na bieżąco informowany.

 

Termin otrzymania paczki = czas kompletowania zamówienia(termin wysyłki) + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów=czas na skompletowanie


Czas kompletowania zamówienia a więc i termin wysyłki/odbioru osobistego to standardowo 1-3 lub 3-7 dni roboczych, w zależności od produktu. Status dostępności =czas potrzebny na sprowadzenie produktu z magazynu zewnętrznego (hurtowni, producenta) i jest umieszczony w opisie każdego produktu.
W przypadku produktów dostępnych "od ręki", status dostępności tych produktów jest wyrażony ilościowo: "średnia ilość", "mało", "ostatnia sztuka".

Każde zamówienie jest weryfikowane przez nas pod kątem dostępności produktów u dostawców przed przyjęciem zamówienia do realizacji.Czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowywany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można też zrealizować zamówienie etapami -wiąże się to z dodatkową opłatą za wysyłkę lub transport firmowy- w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem elektronicznym - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiast co umożliwia natychmiastowe przystąpienie do kompletowania zamówienia.

Płatność przelewem tradycyjnym (w banku, na poczcie)-w zależności od banku zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie trwa do dwóch dni roboczych. Od momentu zaksięgowania wpłaty biegnie czas kompletowania zamówienia.

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki (pobranie) - szybka forma płatności, umożliwiająca natychmiastowe przystąpienie do realizacji zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność gotówką - przy odbiorze osobistym zamówienia w siedzibie firmy. W miarę możliwości prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty. Można także płacić kartą. Odbiór osobisty jest wolny od dodatkowych kosztów.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

-Transport firmowy na terenie Krakowa w dni robocze w godz. 11-15, w miarę możliwości także w innych godzinach według potrzeb klienta. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie w nienagannym stanie, dlatego niektóre delikatne przedmioty jak np. arkusze kartonu, tablice korkowe czy suchościeralne, papier ksero - dostarczamy tylko transportem własnym, możesz je też odebrać osobiście.

-Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zwykle w 24h od nadania. Po nadaniu zamówienia otrzymasz na swój e-mail dane do śledzenia drogi przesyłki na stronie przewoźnika. Kurier nie ma obowiązku kontaktować się z Tobą przed wizytą. W przypadku niezastania nikogo pod adresem, kurier pozostawia awizo.

-Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych maksymalnie 2 dni roboczych przesyłką priorytetową (Pocztex48, Paczka Mini). Po nadaniu zamówienia otrzymasz dane do śledzenia drogi przesyłki na stronie Poczty Polskiej, o drodze przesyłki będziesz także powiadamiany sms-em. Zamówienie zostaje dostarczone do drzwi, a w przypadku niezastania nikogo pod adresem pozostawiane jest awizo, zamówienie będzie na Ciebie czekać w najbliższym urzędzie pocztowym do 14 dni.
 
-Paczkomaty InPost - wygodna forma dostawy, umożliwiająca odbiór przesyłki o dowolnej porze dnia i nocy,
 przesyłka trafia do wybranego przez Ciebie paczkomatu najczęściej w ciągu 1-2dni po nadaniu. O drodze przesyłki będziesz powiadamiany przez e-mail oraz sms. Po dostarczeniu zamówienia do paczkomatu, masz 72 godziny na jego odbiór.

-Dostawa do siedziby firmy - odbiór osobisty, bez dodatkowych kosztów, w godzinach pn-pt 16:30-17:30 lub w innych po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznie lub e-mailowo.

» koszt dostawy

Prosimy o kontakt mailowy
w każdej sprawie

sklep@biuronetka.pl
-
pn-pt 9:00-15:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl